Головна » 2016 » Жовтень » 4 » ВИПУСК ЛАНДШАФТНИХ ДИЗАЙНЕРІВ!
17:52
ВИПУСК ЛАНДШАФТНИХ ДИЗАЙНЕРІВ!

Після літніх канікул слухачі практичного курсу "Ландшафтний дизайн", який функціонує на базі факультету лісового господарства та Ботанічного саду ЖНАЕУ, 3 жовтня захистили проекти  присадибних ділянок та отримали відповідні сертифікати. Студенти виконали генеральний план, дендрологічний план, розбивочне й посадкове креслення та інші супровідні документи. 

Праця виявилася дуже кропіткою, адже ландшафтний дизайнер має володіти знаннями з різних галузей: архітектури, будівництва, дендрології, гідрології, ґрунтознавства, образотворчого мистецтва тощо. Кожен із слухачів розробляв власну ділянку, тому роботи виявилися дуже цікаві, виконані у різних стилях та з різним функціональним зонуванням. 

Під час навчання слухачі курсу мали також і виїзні заняття у Ботанічному саду ЖНАЕУ, у розсаднику "Корнеліс" (http://lgf-znaeu.at.ua/news/znajomstvo_majbutnikh_landshaftnikh_dizajneriv_z_sadovim_centrom_kornelis/2016-05-17-45), при проведенні зйомки об'єктів та ландшафтного аналізу території. 

Колектив викладачів практичного курсу "Ландшафтний дизайн" вдячний студентам за наполегливість, за працелюбність та вимогливість! Бажаємо реалізації поставлених цілей! 

НАГАДУЄМО, ЩО НАБІР НАСТУПНОЇ ГРУПИ МАЙБУТНІХ ДИЗАЙНЕРІВ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ! 

(http://lgf-znaeu.at.ua/news/pragnete_do_samorozvitku_abo_novoji_specialnosti/2016-09-13-46)

Переглядів: 483 | Додав: masterfen | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar